ALT KOMİTƏLƏR
  • Sərgi fəaliyyəti və tədbirlərin təşkili üzrə altkomitəsinin Sədri,   ITECA Caspian/Caspian Event Organisers şirkətinin Baş Direktoru 

  • Enerji avadanlıqları istehsalçıları və tədarükçüləri altkomitənin Sədri,  Aggreko şirkətinin Region üzrə satış nümayəndəsi / Caucasus

  • Metallurgiya kompleksi üzrə altkomitənin Sədri,   "Bakıelektriktökmə" ASC şirkətinin İdarə Heyətinin Sədri

  • Sənaye avadanlıqları istehsalçıları və tədarükçüləri üzrə altkomitənin Sədri,   Fleetstook şirkətinin  Baş Direktoru

  • Mebel və dekor vasitələrinin istehsalçıları və tədarükçüləri üzrə Altkomitənin Sədri,   Gardaşlar Mebel şirkətinin Təsisçisi

  • Metalquraşdırma istehsalçıları və tədarükçüləri üzrə altkomitənin Sədri,   VIEN Group şirkətinin  Baş Direktoru

  • Tikinti materiallarının istehsalçıları və tədarükçüləri üzrə altkomitənin Sədri,   "Kartaş LTD" (Mr.Fix) şirkətinin Baş Direktoru

  • Rəqəmsal iqtisadiyyat və innovasiya sahibkarlığı üzrə altkomitənin Sədri, Cubics Technology şirkətinin Direktoru

  • İnformasiya təhlükəsizliyi üzrə altkomitənin Sədri,  MONT şirkətinin Direktoru

  • Aqrar sahədə ixrac-idxal əməliyyatları üzrə Altkomitənin Sədri,  Vital Group şirkətinin Baş Direktoru

  • Tütün məhsulları istehsalçıları və təchizatçıları üzrə Altkomitənin Sədri,    "CAHAN Holding"-in  Prezidentin köməkşisi

  • Viza və miqrasiya məsələləri üzrə altkomitənin Sədri,   Barattson şirkətinin Müşahidə Şürasının Sədri

  • Hüquq, ədliyyə və məhkəmə işləri üzrə Altkomitənin Sədri,  “Mirzayev and Partners" Hüquq Şirkətinin Baş Direktoru  

  • Peşə təhsili və peşə ixtisasları üzrə Altkomitəsinin Sədri,   Opalus Partners Group şirkətinin Baş İcraçı Direktoru

  • Aviadaşımalar üzrə Altkomitənin Sədri, Turkish Airlines-ın Baş Meneceri

  • Председатель подкомитета по спорту,   Председатель Правления Футбольного Клуба «Туфан»  

  • Elektroenergetika və enerji səmərəliliyi üzrə Altkomitənin Sədri,   ABB şirkətinin İcraçı Direktoru

  • Logistika üzrə Altkomitənin Sədri,  Hellmann Worlwide Logistics şirkətinin Baş Direktoru 

  • Ekspress-çatdırılma və poçt xidmətləri üzrə Altkomitənin Sədri, FedEx şirkətinin Azərbaycan üzrə meneceri

     

  • Yanğın təhlükəsizliyi üzrə Altkomitənin Sədri,  AsProf Şirkətlər Qrupunun Direktoru